Kontakt

Kilka słów o mnie

Mam na imię Konrad. Od blisko 3 lat zajmuję się administracją Sieci Komputerowych. Skończyłem średnią szkołę o profilu informatycznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach. Na co dzień pracuję jako Informatyk w Urzędzie Miejskim w Poddębicach.
Jako rozrywkę oraz Hobby wybrałem Akustykę. Od czasu do czasu znajdzie się chwila czasu, by stanąć za konsolą i nagłośnić koncert, sztukę lub inne formy mniejsze lub większe.

O Network-Systems

Jesteśmy grupą informatyków, którzy chcą pomagać innym. Staramy się, aby wszyscy, którzy zwrócą się do Nas z prośbą o pomoc ją otrzymali.

Zajmujemy się utrzymaniem infrastruktur sieciowych wraz z serwerami, stronami internetowymi i innymi ważnymi elementami wchodzącymi w skład sieci.

Każdy z Nas zajmuje się inną dziedziną, co korzystnie wpływa na prędkość rozwiązywania problemów. Nikt sobie nie przeszkadza.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania pomagające nam jak i Wam w administracji. Systemy monitoringu urządzeń jak i usług to tylko podstawy, ale jest tego o wiele, wiele więcej.